סדנת התאמת משתני תרגול ועומס באימון התנגדות

המצב הנוכחי
לא רשום
מחיר
289 ₪

ברוכים הבאים לאתר הסדנה

מכאן תוכלו להתחבר ולצפות במפגשי הסדנה, בחומרים הנלווים וכן לקבל מטלות שונות לביצוע עצמי. 
מומלץ להתחבר באמצעות המחשב.
משך ההשקעה בשעות: 3 שעות בשבוע בממוצע(סה”כ 9 שעות לכל הסדנה).
בהצלחה! דן כהן

שלום חברים!

שמי דן כהן, אני אדריך אתכם בשיעורים ואקיים את הליווי בין המפגשים. תוכלו לקרוא קצת עליי בפסקה הנפרדת בעמוד הנוכחי.
הסדנה שלנו מתפרסת על פני שלושה שבועות, כאשר בכל שבוע ישנם מספר שיעורים מוקלטים בהם תוכלו לצפות. משך השיעורים השבועי הינו שלוש שעות בסך הכל. מומלץ לצפות בשיעורים במרוכז או לחלק את השבוע לשתי יחידות לכל היותר.

במהלך הסדנה תקבלו המלצה לתרגול עצמי ולמידה עצמית. נסו לבצע את המטלות בזמן המוקצב על מנת למקסם את יעילות הקורס. במקביל, קיימת עבורכם קבוצת פייסבוק סגורה בה נוכל לנהל דיונים ולענות על שאלות בין המפגשים.
השתדלו לפנות לעצמכם זמן במהלך שלושת השבועות הקרובים לסיום הקורס- ההצלחה שלו עבורכם תושפע מכך מאוד.
מבחינה טכנית- תוכלו לצפות באתר הקורס רק אם נרשמתם ושלמתם על הקורס. לתמיכה טכנית בנושא הזה אנא פנו אליי.

בסיום הסדנה תתבקשו למלא משוב. המשובים שלכם יעזרו לי לשפר את היכולת שלי להנגיש את החומר הן מבחינה מקצועית והן מבחינה טכנית.
בשאיפה לאחר התמתנות תחלואת הקורונה והתייצבות המגבלות- יתקיים יום מעשי שהינו יום בפני עצמו. ביום הזה נבצע חזרה מהירה על החומר וכן תרגול מעשי של הנלמד. גם מי שלא למד בקורס המקוון יוכל להצטרף ליום המעשי אך כתלמידי הקורס המקוון תפיקי ערך רב מתרגול מעשי במסגרת לימודית. מידע על היום המעשי יישלח לכל נרשמי הקורס מבעוד מועד. השתתפות ביום המעשי הינה בתשלום נוסף. התכנון הוא לבצע ימים אלו אחת לתקופה.

בהצלחה ולמידה מהנה! דן

דן כהן

 פיזיותרפיסט משנת 2011. מדריך כושר עם ניסיון בהדרכת אימון גופני אישי וקבוצתי, CONDITIOING בספורט והדרכת קבוצות ריצה. דן מטפל בתחום האורתופדי בקליניקה בכפר סבא, מלמד פיזיותרפיסטים נושאים שונים הקשורים לאימון(מרצה בפני פיזיותרפיסטים בארגונים שונים כגון מכבי שירותי בריאות), ניטור עומסים, תעודה להדרכת ריצה ועוד. דן הינו ספורטאי בתחום טריאתלון ואיש ברזל.
ליצירת קשר ישיר: 052-3676-845

גלילה למעלה

התחברות לאתר

דילוג לתוכן